Financování a pojištění

Financování

Úvěrové centrum
Naše společnost nabízí možnost zprostředkování úvěru na vámi vybraný automobil za nadstandardních podmínek.
Tyto výhody jsme získali na základě dlouholeté spolupráce s finančními institucemi. Nezávazně vám spočítáme a zašleme nabídku financování. Ovšem největší výhodou je online posouzení vaší žádosti.

Pojištění vozidla
S pořízením vozidla nastává povinnost uzavření povinného ručení a možnost si sjednat smluvní doplňkové pojištění jako například: havarijní pojištění, proti ukradení, proti živelné pohromě a připojištění čelního skla, atd.. Auto Hendy Vám pomůže i v tomto případě, pojištění vozu zařídíme, navrhneme a podepíšeme přímo u nás a to u našich smluvních partnerů: pojišťovny Allianz a Uniqa. Za co možná nejlepší sazbu včetně převodu bezeškodného průběhu z minulosti.

Protiúčet vozidla
Pokud si vyberete vůz z naší nabídky nabízíme vám možnost protiúčtu vašeho stávajícího vozidla. Výhoda spočívá v maximálně možné dosažené ceně vašeho stávajícího vozidla. Zároveň za vás přebereme veškeré garance a záruky za skryté vady a poškození vozu, vyřídíme na naše náklady odhlášení vozidla na příslušném dopravním inspektorátu.
Největší výhodou protiúčtu je rychlá výměna vašeho vozu za nový.

Řešení pojistné události
V případě autonehody nebo jiné pojistné události spojené s vaším vozem nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 777 322 118, rádi vám poradíme jak postupovat.
Pojistnou událost za vás nahlásíme, poškozené vozidlo nafotíme pro pojišťovnu a vyřešíme veškeré další náležitosti s pojistnou událostí spojené. Stejně tak řešíme i poškození čelních skel z připojištění čelního skla.